
- середа, 11 грудня 2024 р.
Цьогоріч вдруге проводимо міжнародну колаборацію зі студентами та колегами з Людвігзбургзького університету.
Перша спільна робота під керівництвом доц. Ольги Бешлей та проф. Ансельма Бьомера та Іллі Іссо була зосереджена на проекті Інноваційний коучинг із використанням штучного інтелекту в глобальному навчальному середовищі (Innovation Coaching by AI-Supported Digital Teaching – in a Global Learning Environment). Зустрічі відбувались щосереди з 20 листопада 2024 по 4 грудня 2024. Студенти 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Бецин Орест, Лотинець Яна, Попова Дана, Гаращук Наталія, Долинчук Юлія, Кравчук Оксана, Кушнір Вікторія, Мартинова Катерина) зосередились на вивченні можливостей Generative AI у підготовці майбутніх учителів, створенні привабливого навчального середовища, а також розробці нових форматів викладання й оцінювання: від симуляцій розмов до коучингу та електронних екзаменів. Крім того, проєкт досліджував, як Gen AI може підтримувати викладачів у практичних завданнях, таких як планування уроків і комунікація з батьками. Завдяки цій співпраці наші студенти здобули нові знання про інноваційні освітні технології та отримали цінний професійний і культурний досвід у спілкуванні з німецькими колегами.
Друга співпраця в межах проекту Віртуальний обмін: Німеччина / Ізраїль / Україна (Virtual Exchange – Germany / Israel / Ukraine, 2024/2025) відбувалась за керівництва доц. Ольги Бешлей, асист. Юлії Головащенко та колег проф. Гьотса Шваба (Людвігзбург, Німеччина) та доц. Ефрат Харель (Тель-Авів, Ізраїль). Зустрічі відбувались щовівторка з 12 листопада 2024 по 17 грудня 2024. До колаборації долучилися студенти з ЧНУ, Людвігсбургу та Тель-Авіва, зосереджувалася на міжкультурному діалозі через аналіз артефактів, розповідь традиційних історій і групові презентації. Зокрема, кафедру англійської мови представляли студенти 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Марія Федорюк, Броска Анастасія, Комерзан Анастасія, Корнелюк Соломія, Сошніков Антон, Танасійчук Олександра, Бецин Орест, Лотинець Яна, Попова Дана, Гаращук Наталія, Долинчук Юлія, Кравчук Оксана, Кушнір Вікторія, Мартинова Катерина, Ватаман Тетяна, Приймак Христина). Цей обмін сприяв не лише академічному зростанню, але й розвитку міцних дружніх зв’язків, які учасники продовжували підтримувати через WhatsApp.
Обидва проекти сприяли встановленню дружніх зв’язків і відкрили перспективи для подальших досліджень у сфері міжкультурної співпраці. Ми пишаємося досягнутими результатами в межах цієї співпраці та налаштовані продовжувати партнерство з Людвігсбурзьким університетом і іншими міжнародними закладами. Наступні кроки передбачають розширення досліджень у сфері міжкультурної співпраці та впровадження додаткових інноваційних методик викладання.